susenky

Nejluxusnější kolekce hodinek od Applu

Written by
Rate this item
(0 votes)

Apple konečně ukázal, že umí vytvořit i skutečně skvostně vypadající hodinky, které se výrazně liší od konkurenčních produktů jiných výrobců chytrých hodinek. Zaměřil se a luxus a eleganci, kterou chce hrát na noty svých příznivců a to se mu také povedlo.

Apple chystá letos vypustit kompletní kolekce nových hodinek, které budou disponovat jednotnou podobou těla, ovšem v mnoha designech a materiálových i barevných provedeních. Jedná se o kolekce Watch, Watch Sport a Watch Edition. Nejzákladnější modely budou startovat na ceně, v přepočtu, kolem 7000 Kč a nejdražší modely se dostanou s cenovkou výrazně nad 100 tisíc korun.

WATCH

Kolekce Apple Watch obsahuje hodinky, jejichž tělo je vyrobeno z leštěné nerezové oceli ve tmavém nebo světlém provedení. Displej je zde chráněn safírovým sklem a uživatelé budou mít na výběr ze tří různých kožených pásků, kovových pásků a několik dalších druhů pásků.

WATCH SPORT

Kolekce Watch Sport bude zaměřena na elegantní design sportovního nádechu. Těla všech hodinek budou z lehkého eloxovaného hliníku. Displej bude chráněn sklem Ion-X a co se týče samotných pásků, tak ty budou dostupné v pěti barevných provedeních. Byl zvolen fluoroelastomerický materiál, který je velmi příjemný na nošení.

WATCH EDITION

Celá kolekce Edition je ze všech kolekcí nejluxusnější, ale zároveň také nejdražší. Obsahuje celkem 6 různých modelů, jejichž tělo je vyrobeno z 18-ti karátového zlata. Displej hodinek je chráněn leštěným safírovým sklem a samotné hodinky mají sloužit především jako výrazný módní doplněk pro nejnáročnější uživatele Applu.

Funkce hodinek

Všechny kolekce nabídnou široké množství funkcí, díky kterým nahradí v mnoha ohledech samotný iPhone. Samozřejmostí jsou notifikace, které si lze libovolně nastavovat podle potřeby, dále je to celá řada drobných aplikací a funkcí, jejichž ikony si lze uspořádat na displeji. Funkcí je nespočet, patří mezi ně přehrávání hudby, mapy, fotoaparát, stopky, časovač, hodiny, budík, počasí a mnoho dalšího.