susenky

Aplikace pro snadnější práci s telefonem

Written by
Rate this item
(0 votes)

Práce s telefonem může být ještě jednodušší díky šikovným aplikacím, které usnadní jeho používání a tím nám ušetří čas i starosti.

Clean Master

Dočasné soubory, stažené soubory, aktualizace a mnoho zbytečných dat, to vše je odpad, který skladují miliony uživatelů ve svých mobilních telefonech a zbytečně si tak zabírají místo. Kromě drahocenného místa se zbytečnými daty telefon i výrazně zpomaluje. Aplikace Clean Master má jednoduchý úkol, odstranit všechny zbytečné soubory z telefonu, od zbytků aplikací až po nepotřebná data. Výsledkem může být velké množství volné paměti a výrazně rychlejší telefon, v průměru o 80%. Jedná se o nejstahovanější aplikaci pro čištění telefonů s Androidem. Po použití nástroje lze zaznamenat bleskové spouštění aplikací a otevírání souborů bez čekání. Aplikaci lze stáhnout zde.

DU Battery Saver

Pokud vám připadá, že se vám vybíjí baterie telefonu příliš rychle, není to povětšinou vadou telefonu, ale velkým množství aplikací, které se starají o mnohem rychlejší spotřebu baterie. Aplikace DU Battery Saver slouží k optimalizaci spotřeby baterie a to až do takové míry, že s ní získáte o 50% delší životnost. Jednou z možností aplikace je sledovat, jaké aplikace vám spotřebovávají nejvíce energie. Uživatel může kliknout na tlačítko pro optimalizaci a rázem se prodlouží životnost baterie. Uživateli se zároveň zobrazí, jak dlouho baterie vydrží. Lze si zvolit z několika úsporných módů a dokonce zde existuje funkce pro zdravé a šetrné nabíjení baterie, aby vydržela déle nabitá. Aplikaci můžete stáhnout zde.

Microsoft Office Mobile

Uživatelé telefonů a tabletů si často stěžují, že nemohou otevřít soubory ve Wordu nebo Excelu. Pro ně je určena aplikace Microsoft Office Mobile, která v sobě obsahuje mobilní verzi Excelu, Wordu i Powerpointu. Uživatel tak může vytvářet prezentace, tabulky i textové soubory, které budou plně kompatibilní s aplikacemi MS Office v počítači. Velké soubory se přizpůsobí tak, aby byly v telefonu snadno čitelné a uživatel si je mohl pohodlně prohlížet i z malého displeje. Microsoft Office Mobile