susenky

Praktická aplikace pro váš smartphone

Written by
Rate this item
(0 votes)

U smartphonů je vyvinuto statisticky nejvíce aplikací pro operační systémy Android a iOS. Pokud jste ještě neslyšeli o geoshoppingu a v českém prostředí vyvinuté aplikaci AKCEHNED.CZ, představíme vám ji v následujícím článku.


Geoshopping je vyhledávání obchodů, nákupních středisek, restaurací, kulturních akcí, přímo za pomoci vašeho chytrého telefonu. Aplikace, která je pro obsluhu jednoduchá, vás přivede přímo na místo, které si vyfiltrujete. Hledáte určitý typ zboží – váš chytrý telefon zaměří vaši polohu pomocí GPS a najde místa prodeje, ceny, probíhající slevy. Napoví vám vzdálenost, trasu i dobu trvání, za jakou se k obchodu dostanete. Pokud nejste zrovna nadšeni z akčních nabídek a nakupování, můžete si najít pomocí AKCEHNED.CZ právě probíhající koncerty, výstavy, kluby, happeningy – prostě vše co se momentálně děje ve vašem okolí.

Protože většina z nás nosí svůj mobil stále sebou, v neznámém městě vám může být tato aplikace velmi užitečná:

Máte mezi obchodními schůzkami málo času a hledáte např. fastfood, zajímají vás restaurace nabízející bezlepkovou dietu nebo prostě chcete zjistit ceny a výběr denního menu v pohostinství v blízkém okolí.

Odjiždíte z města až ráno a chcete strávit večer v hudebním klubu nebo v divadle. Neznáte program ani cenu vstupenek.

Hledáte zajímavé historické památky a pamětihodnosti, které navštívíte s rodinou. Městem pouze projíždíte. Nejlépe by bylo nalézt i program vhodný pro děti a podrobnější informace o čase konání a ceně vstupného.

Ve všech těchto případech se stane pro vás AKCEHNED.CZ nepostradatelná, ušetří vám finance i čas. Byla vyvinuta pro Android 2.2, ale funguje po nejnovější verzi Android 4.3 Kit Kat. Využívá služby Google Maps a je pravidelně aktualizována.

Aplikaci provozuje Great Business, můžete si ji zdarma stáhnout pro Android zde a pro iOS zde.