susenky

Živé tapety, které oživí telefon

Written by
Rate this item
(0 votes)

Účelem živé tapety je zlikvidovat stereotypní prostředí telefonu a přivítat uživatele podívanou na tapetu, která oživí celý displej. Většina uživatelů Androidu živé tapety zatím nevyzkoušela, jde ovšem o příjemný zážitek a možnost, jak se odreagovat při sledování displeje. Představíme si několik zajímavých kousků, které jsme pro vás vybrali.

 

Asteroids 3D live wallpaper

Živá tapeta, která je okénkem do vesmíru.Většina lidí si neužije ani hvězdnou oblohu, jelikož je ve městech tolik světelného znečištění, že nám brání v pohledu na noční oblohu. S aplikací se uživatel může přemístit až na 5 míst ve vesmíru, každé z nich je jiné a plně nastavitelné. O rozptýlení se zde starají asteroidy, komety a další prvky, které září displejem. Pohled do hlubin vesmíru je příjemný. V tapetě lze nastavit nejen změnu prostředí, ale i množství meteoritů, jejich rychlost aj. Pokud vás vesmírná živá tapeta láká, můžete ji stáhnout zde.

Koi Free Live Wallpaper

Japonci byli vždy mistry v sebeovládání a soustředění, dosáhli toho i budováním okrasných zahrad a rybníčků, kde hledali klid. Za účelem klidu a relaxace byla vytvořena i tato živá tapeta, která nabízí pohled do rybníčku s barevnými rybkami. Pohled na ně je velmi uklidňující a působí velice reálně. Lze si nastavit hned několik prostředí, kde budou rybky plavat, od kamenitého útesu až po podklad s rostlinami nebo šedým pískem. Nastavit lze i samotné ryby, jejich počet, barvy a rychlost. Tapeta plně reaguje na dotyky a každým dotykem lze rozvířit vodu. Tapetu si nejvíce užijí majitelé tabletů a telefonů s velkým displejem. Můžete ji stáhnout zde.

Finger paint - live wallpaper

Každý se potřebuje občas odreagovat a k tomu nejlépe slouží kreslení. Pokud není po ruce papír a pastelky, můžete si kreslit na displej telefonu, postačí k tomu jen prst. Nemusí se jednat jen o čmáranice, které si uživatelé z nudy na displej nakreslí, lze si rychle napsat prstem důležité poznámky nebo si překreslit cestu, či poznamenat, na co nemáme zapomenout. Tapeta je multidotyková, takže lze kreslit nebo psát hned několika prsty najednou. Pokud vás zaujala, tak ji stáhněte zde.