susenky

Sociální svět pro pejskaře: Mobilní aplikace Brit PO STOPĚ!

Written by
Rate this item
(0 votes)

Přáli byste si, aby byl váš pes miláčkem sousedů, bavičem širokého okolí a zároveň postrachem nenechavých zlodějů? S mobilní aplikací pro chytré telefony Brit PO STOPĚ to není žádný problém!

Poznejte se svým mazlíčkem nové tváře, prozkoumejte blízký terén a zažijte formou hry profesionální výcvik. Aplikace Brit PO STOPĚ vám, vašemu čtyřnohému chlupáčovi i přátelům dopřeje spoustu rozptýlení a zábavy. Aplikace hned v prvních týdnech slaví velké úspěchy, protože se Brit PO STOPĚ na App Store stala 1. nejstahovanější free lifestylovou aplikací!

  • Poznejte nové přátele. S aplikací budete mít vždy přehled o tom, kdo z přátel je zrovna v terénu.
  • Mapa zájmů vám vždy pomůže najít veterináře, chovatelské potřeby, psí salon a další důležitá místa v lokalitě.
  • Zapište se do psí školy Brit Training Tips. Výcvik přináší spoustu zábavy a naplnění v průběhu výcviku, i v každodenním životě.
  • Sdílejte videa. Podělte se o vaši nahrávku z výcviku s ostatními uživateli aplikace a ukažte jim, jak jste sehraní. Navíc tak můžete i soutěžit.

Aplikace Brit PO STOPĚ je vlastně sociální síť pro pejskaře. Nejenže jejím prostřednictvím můžete se svým psem projít celoročním výcvikem, kde si tempo určujete sami, ale zároveň svá videa z tréninku sdílet mezi přátele a soutěžit s nimi o dobroty Brit.

Mimo to je aplikace ideálním parťákem pro společné venčení. Sdílením své polohy při venčení dáte svým kamarádům vědět, kde jste, ale můžete se tak i dobře seznamovat s novými chovateli ve svém okolí.

Představte si síť propojenou se stávajícími účty, jejímž prostřednictvím můžete sdílet fotky, polohu, „vyvenčené“ kilometry a výcviková videa. V mapě vám Brit také poradí, kde je nejbližší cvičák či sportoviště, pet prodejna, salón pro mazlíčky nebo veterinární ordinace. Můžete tak být jednoduše v obraze, kde kdo je, kam to máte nejblíž a při tom trénovat, natáčet videa a soutěžit! Vlastně si tak s dalšími pejskaři vytvoříte vlastní svět.

Aplikaci Brit PO STOPĚ můžete zdarma stáhnout na chytrých telefonech:
Android:
https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.mobera.flowmedia.brit

iPhone:
https://itunes.apple.com/cz/app/po-stope/id906371170?mt=8

Brit - VAFO PRAHA s.r.o. | Web: www.krmivo-brit.cz │ Facebook: www.fb.com/britcare