susenky

Android

Android

Každý telefon s operačním systémem Android je jiný a stejně tak s nimi provádí snímky obrazovky. Ačkoli Android 4 představil jednoduché screenshoty pro všechny s praktickým tzv. hlasitost-dolů-klíč kombo, může to být stále složité. To je důvod, proč někteří výrobci telefonů zavedli nové metody. Jsme tady, abychom vám pomohli: Stačí najít svůj telefon Android v níže uvedeném seznamu a seznámit se s různými způsoby, jak přichytit, sdílet a uložit snímek obrazovky.

čtvrtek, 31 srpen 2017 10:06 Radiotéka Českého rozhlasu Written by

Nová aplikace Českého rozhlasu Radiotéka vám přináší audioknihy, divadelní hry, pohádky a dokumenty, které si můžete poslechnout kdekoliv. Radiotéka vás potěší i tím, že je ke stažení zdarma a její obsah je bezplatný. Podívejme se blíž na tento projekt.

sobota, 02 duben 2016 00:00 Fitness aplikace mají zelenou Written by

Dlouhodobě narůstá počet mobilních aplikací, které usnadňují pohybové aktivity. Kromě toho se objevují také aplikace zaměřené na zdravou výživu a stravování.

středa, 10 červen 2015 00:00 Aplikace pro snadnější práci s telefonem Written by

Práce s telefonem může být ještě jednodušší díky šikovným aplikacím, které usnadní jeho používání a tím nám ušetří čas i starosti.

středa, 15 duben 2015 00:00 Praktická aplikace pro váš smartphone Written by

U smartphonů je vyvinuto statisticky nejvíce aplikací pro operační systémy Android a iOS. Pokud jste ještě neslyšeli o geoshoppingu a v českém prostředí vyvinuté aplikaci AKCEHNED.CZ, představíme vám ji v následujícím článku.

pondělí, 09 březen 2015 00:00 Živé tapety, které oživí telefon Written by

Účelem živé tapety je zlikvidovat stereotypní prostředí telefonu a přivítat uživatele podívanou na tapetu, která oživí celý displej. Většina uživatelů Androidu živé tapety zatím nevyzkoušela, jde ovšem o příjemný zážitek a možnost, jak se odreagovat při sledování displeje. Představíme si několik zajímavých kousků, které jsme pro vás vybrali.

pondělí, 09 březen 2015 00:00 Taháky do kapsy: Rafinované taháky v Androidu Written by

Taháky jsou téměř nezbytnou součástí výbavy většiny studentů. Snad málokdo by neocenil nápovědu, která pomůže zabodovat v náročném testu. Zatímco dříve bylo potřeba spoléhat na taháky napsané na kůži nebo na papíře, dnes už je technologie natolik vyspělá, že jako taháky poslouží telefony, tablety nebo hodinky s Androidem v kombinaci s aplikací, kterou si představíme.

Přáli byste si, aby byl váš pes miláčkem sousedů, bavičem širokého okolí a zároveň postrachem nenechavých zlodějů? S mobilní aplikací pro chytré telefony Brit PO STOPĚ to není žádný problém!