Mobily

Jak dopadl Test Huawei P9 Lite mini? Jde o stylový telefon za dobrou cenu?

Smartphone Honor 9

Značka Honor se ještě ani pořádně neohřála na evropském trhu a už tu máme její další novinku -  mobilní telefon Honor 9, který je důkazem, že i za přijatelnou cenu lze vyrobit smartphone na úrovni mnohem dražších modelů, vybavený hromadou praktických funkcí dnešní doby.

Jak se dostat na internet v zahraničí a neutratit za to spoustu peněz? Každý z nás potřebuje využívat datové služby internetu i při cestách do ciziny. Ovšem neuvážené používání internetu by se vám mohlo nepříjemně prodražit.

Rok 2016 bude pro společnost LG ve znamení likvidování konkurence, rozhodla se totiž nechat průměrné telefony průměrnými a zaměřit se na špičkové vlastnosti, které katapultují nové modely na špičku popularity.

Kolik lidí využívá mobil pro vyhledávání webových stránek? Jaké má výhody mobilní marketing? Dočtete se v tomto článku.

Stěhování často provází jeden velký chaos a mnoho lidí říká, že je snad lepší vyhořet, než se stěhovat.

Recenze Asus ZenFone Selfie

Chcete mít kvalitní selfie? Recenze Asus ZenFone Selfie říká: Toto je smartphone stvořený pro pořizování selfíček.

Recenze Sony Xperia Z3+

Dlouho očekávaná Sony Xperia Z3+ příjemně překvapila. Příznivci této značky se velmi dlouho těšili, až bude a trh uveden nástupce úspěšného telefonu Sony Xperia Z3.

Strana 1 z 2

O Mobilstory.cz

Mobilstory – magazín nejen o mobilech

Mobilstory.cz je nezávislý internetový magazín o dění kolem mobilních zařízení. Naše rubriky jsou telefony, tablety, mobilní příslušenství, android, iOS, Windows phone

Nové